Dodaj do obserwowanych

Opis

Kopieniec**** Fizjo - Med & SPA to nowoczesny, luksusowy i kameralny ośrodek, położony w małej miejscowości Murzasichle niedaleko Zakopanego. Ośrodek proponuje Państwu pobyt w apartamentach i pokojach o wysokich standardach, które pozytywnie zaskoczą niebywałym wystrojem i z ich wnętrza będą Państwo mieli możliwość podziwiania panoramy Tatr.

Hotel gwarantuje wypoczynek w doskonałych warunkach oraz wykwalifikowaną obsługę. Możemy się również poszczycić najnowocześniejszym w regionie zapleczem fizjoterapeutycznym. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i wykonujemy zabiegi w oparciu o najnowsze procedury medyczne. Specjalizujemy się w leczeniu i rehabilitacji dolegliwości narządu ruchu.

Zapraszamy do skorzystania z wszechstronnej terapii z zakresu rehabilitacji ortopedycznej, leczenia kręgosłupa, fizykoterapii, kinezyterapii.

Weekend w naszym ośrodku wystarczy, aby poprawić stan swojego ciała oraz ducha. Proponujemy wiele różnych zabiegów upiększających i relaksujących, które stanowią dodatek do wypoczynku i leczenia. Oferujemy odnowę biologiczną i profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Bardzo dużą popularnością cieszą się również masaże wykonywane przez specjalistów, a także sauny (fińska i łaźnia parowa).

Zwiń Czytaj więcej

Lokalizacja

Murzasichle, Budzowa 45G
Pokaż mapę

Masz dodatkowe pytania?

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania na temat tej oferty noclegu, skontaktuj się z Organizatorem.

Wyślij wiadomość do przedsiębiorcy
Organizator zwykle odpowiada w ciągu 24h
Data ostatniej aktualizacji: 16.01.2019, 10:02

Oceny i recenzje

Opublikowanych opinii: 0
Kopieniec
Hotel
W tym tygodniu obiekt obejrzało
już 6 osób
Obserwuj
Przykład
Zapisz się na newsletter
  • Bądź na bieżąco z ciekawymi ofertami serwisu
  • Poznaj możliwości serwisu Atrakcje.pl
Facebook